Menu

Království perníku

Ubytování ve Spolkovém domě Království perníku, z. s. [ Penzion ]

Nachází se na území Království perníku® v těsné blízkosti "Perníkové chaloupky", v klidném a příjemném prostředí uprostřed lesíka, na úpatí Kunětické hory (www.hrad-kunetickahora.cz), mezi městy Pardubice a Hradec Králové.

V době konání festivalu České Hrady ve dnech 20. - 24. července 2022 je kapacita ubytování obsazena.

Spolkový dům nabízí ve svých prostorách ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích bez TV, většinou se samostatnou sprchou a WC.

Parkování osobních aut je pro ubytované hosty zajištěno uvnitř oploceného areálu. Z hygienických důvodů není dovoleno brát na pokoje zvířata, kouřit lze pouze na vyhrazených místech mimo budovu, jež je zcela nekuřácká.

Evidenci ubytovaných na recepci výrazně urychlí vyplnění formuláře, aby mohly být údaje pouze zkontrolovány a doplněny o číslo pokoje.

Vzhledem ke skutečnosti, že telefonicky či mailem sjednané rezervace často zůstávaly nevyužity, rezervace ubytování se stane oboustranně závaznou po zaplacení zálohy ve výši předpokládané ceny za ubytování. Upozorňujeme zákazníky, že platby kartou u nás nejsou zatím možné!

PoložkaCena
noc ve 2-lůžkovém pokoji (se snídaní v 8.00 - 8.30 hodin)
1.100 Kč
noc ve 3-lůžkovém pokoji (se snídaní v 8.00 - 8.30 hodin)1.650 Kč
storno rezervace ubytování (pokud by nebylo zrušeno vládním zákazem)
100% zálohy
parkování v oploceném areálu Perníkové chaloupky pro ubytovanézdarma
vratná kauce na svazek klíčů od pokoje, domu a areálu (bude vrácena při ukončení pobytu)
250 Kč

Poznámka: ve Školícím středisku Spolkového domu Království perníku může být ubytování poskytováno s jiným rozsahem služeb a za jiných cenových podmínek.

V okolí Království perníku mohou návštěvníci mikroregionu zavítat na řadu zajímavých míst. Mezi kulturní památky lze zařadit např. mohutný pozdně gotický hrad na Kunětické hoře, cenný raně gotický kostel sv. Václava ve Starých Ždánicích, zbytky klášteřiště ze čtyř stavebních období z počátku 11. století v Opatovicích nad Labem, zámek a historické centrum města Pardubic a řadu dalších. Pro milovníky přírody nabízí zdejší kraj např. přírodní rezervaci Baroch ležící jižně od obce Hrobice, přírodní památku "Tůň u Hrobic", chráněné slatinné "libišanské louky a rákosiny" nebo jednu z posledních chráněných lokalit výskytu sysla obecného ve východních Čechách "písník u Opatovic".

Jako tip na výlet uvádíme lázeňské městečko Lázně Bohdaneč s jedinečnou architektonickou památkou: kubistickým lázeňským domem od Josefa Gočára, s nádherným lázeňským parkem, dále Africké muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích či místo známé svým plemenným chovem koní, sahajícím až do poloviny 16. stolení, Kladruby nad Labem.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Spolkový dům u Perníkové chaloupky
Království perníku č.p. 151
533 52 Ráby
Česko (CZ)
tel: (+420) 602 413 134
(+420) 466 612 474

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km

Typ záznamu: Penzion
AKTUALIZACE: Luděk Šorm (KAM NA PARDUBICKU s.r.o.) org. 2, 24.06.2022 v 13:32 hodin