Menu

Království perníku

Krhová A - Horní Bečva 2:2 (0:2) PK 3:4

Report ze zápasu mužů
V Krhové jsme sehráli dva rozdílné poločasy. V první půli jsme byli jasně lepší a po brankách Pavla Romana a Filip Zetochy jsme již ve 20 minutě zaslouženě vedli 2:0, v dalším průběhu jsme již branku nepřidali a do druhého poločasu jsme šli s nadějným dvoubrankovým náskokem. Ze začátku druhého poločasu to vůbec nevypadalo, že bychom mohli o nějaké body přijít. Nastřelili jsme břevno, několikrát se řítil do nadějného brejku náš nejlepší hráč v tomto utkání Filip Zetocha, kterého domácí obránci zastavovali jen za cenu bezohledných a pouze žlutou kartou oceněných faulů. Dokonce jsme po přesně zahraném trestném kopu zvýšili hlavou na 3:0, ale branku nám pro údajný ofsaid neuznal pomezní rozhodčí Švec. Je třeba podotknout, že i domácí hráči i diváci sportovně uznali, že porušená pravidla nebyla. Tímto hrubým ovlivněním zápasu ze strany pomezního rozhodčího jsme tak místo zaslouženého vedení 3:0 zanedlouho v 70 minutě z penalty po faulu našeho brankaře inkasovali a rázem to bylo jen 1:2. Domácí hráči, povzbuzení proměněnou penaltou se tak dostali do tempa a v 78 minutě po taktické chybě v záložní řadě před naším velkým vápnem lacině srovnali na konečných 2:2. Následovaly námi neoblíbené penalty, ve kterých jsme i přes dvojí zaváhání přeci jenom domácí přetlačili a získali jsme tak do tabulky alespoň dva body.

Branky: 9´Pavel Roman, 20´Filip Zetocha,

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar (46´Lukáš Mužátko), Vašek Dobeš, Pavel Roman, Stanislav Ondruch, Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (80´Radim Polách), Patrik Kubáň (88´Honza Koňařík), Martin Ondruch, Filip Zetocha, (88´Radim Polách), Adam Solanský (46´Tomáš Randa)

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti v neděli 24.9. od 15:30 proti silnému soupeři z Poličné.