Království perníku

Z nedělního fotbalu

Report ze zápasu o první příčky
Neděle 23.10.2016 HORNÍ BEČVA-CHORYNĚ 1:2 (0:2)
Důležité utkání o první místo v tabulce se hrálo na dobře připraveném, leč místy na hodně podmočeném a klouzajícím hřišti, což bylo hlavně pro naše technické mužstvo na škodu. První půle byla vyrovnaná, bylo vidět, že hrají proti sobě kvalitní mužstva z čela tabulky. Byli jsme sice více na míči, ale hosté byli oproti nám daleko efektivnější a důraznější v zakončení. Pro nás byly nešťastné dvě minuty zápasu, kdy jsme v 24 min dostali první branku po neuhlídaném rohového kopu a vzápětí v 26 min jsme si dali nešťastnou vlastní branku a do kabin jsme šli s mankem 0:2. Ve druhé půli se hosté jenom bránili, my jsme měli výraznou převahu, ale se zakončením a střelbou jsme byli tentokrát na štíru. Snížit se nám podařilo až v 75 min, kdy se trefil Martin Ondruch, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Hosté nám tak názorně ukázali, proč mají nejlepší obranu celé soutěže. Nic se nedá dělat, body se musíme pokusit uhrát v příštím neméně těžkém zápasem ve Stříteži, herně na to určitě máme.

Naši branku vstřelil: 75´ Martin Ondruch

Sestava: Kryštof Jalůvka- Mužátko Lukáš (46´Ondruch Štěpán), Pavel Roman, Vašek Dobeš, Kuba Grenar, Ondra Bártek, Tomáš Vaníček, Michal Třeštík, Kuba Vašut, Martin Ondruch , Solanský Adam (61´Koňařík Jan), připraven byl ještě Radim Polách, Radim Janíček a Lukáš Roučka
Příští utkání hrajeme v sobotu 29.10. od 14:30 hod ve Stříteži, sraz je v 13:00 hod.