Menu
[Lidová architektura] [Lidová řemesla a výrobky] [Lidové oblečení - kroj] [Lidové tradice] [Skanzen] [Vesnická památková rezervace] [Vesnická památková zóna]
Území NUTS 3: Královéhradecký kraj,Počet záznamů: 9249 (Počet stran: 185 [strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 *28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185])
- NÁVRAT V SEZNAMU (Počet záznamů: 1350)
- Cyklotrasa č. 24 "Labská" Vrchlabí - Skalička, Vrchlabí (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4000 Okruh Stěny, Police nad Metují (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4001 Suchý Důl - Křinice, Amerika, Machov (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4002 Machovská Lhota - Hynčice, Machov (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4005 Pod Špičákem - Machovský kříž, Machov (Okres Náchod)
- cyklotrasa č. 4011 Svitačka,tábořiště - Podhůra, Holín (Okres Jičín)
- Cyklotrasa č. 4016 Újezd pod Troskami - Holín, Holín (Okres Jičín)
- Cyklotrasa č. 4018 Okruh Boženy Němcové, Česká Skalice (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4020 Okruh Stolové hory, Náchod (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4032 Velký Dřevíč - Stárkov, Stárkov (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4034 Náchod,Staré Město - Jaroměř, Jaroměř (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4035 Peklo - Čihalka (CZ/Pl), Olešnice v Orlických horách (Okres Rychnov nad Kněžnou)
- Cyklotrasa č. 4037 Peklo - Dobrošov, Nové Město nad Metují (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4038 Rokole - Nový hrádek, U Jedle, Nový Hrádek (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4046 Ústí nad Orlicí - Potštejn, Potštejn (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- Cyklotrasa č. 4055 Ratibořice - Branka, Náchod (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4056 Václavice - Slatinský mlýn, Slatina nad Úpou (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4057 Třtice - Babiččino údolí, Bílý most, Česká Skalice (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4058 Šonov u N. Města n. M. - Šestajovice, Provodov-Šonov (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4059 Spy - Černčice - Lhota u Nahořan, Nové Město nad Metují (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4060 Rozkoš,přehr. hráz - Bohuslavice n.Met., Bohuslavice (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4070 Žamberk - Rokytnice v Orlických horách, Rokytnice v Orlických horách (Okres Rychnov nad Kněžnou)
- Cyklotrasa č. 4074 Červenovodské sedlo - Neratov, Bartošovice v Orlických horách (Okres Rychnov nad Kněžnou)
- Cyklotrasa č. 4075 Litice n. O. - Orlické Záhoří, Kunštát, Orlické Záhoří (Okres Rychnov nad Kněžnou)
- Cyklotrasa č. 4079 Jičín - Osek, Jičín (Okres Jičín)
- cyklotrasa č. 4081 Královec, celnice - Trutnov H.St.Město, Královec (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4085 Žireč - Hořice - Konecchlumí, Dvůr Králové nad Labem (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4086 Hořice - Debrné, Hořice (Okres Jičín)
- Cyklotrasa č. 4087 Stanovice - Pilníkov, Stanovice (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4088 Dvůr Králové n. L. - Vítězná, Dvůr Králové nad Labem (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4090 Radvanice - Úpice - Slatinský mlýn, Radvanice (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4091 Poříčí u Trutnova, odb. Lhota - Zábrodí, Zábrodí (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4092 Úpice - Markoušovice, Úpice (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4094 Úpice - Jívka II, Úpice (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4096 Horní Brusnice - Pecka - Šárovcova Lhota, Horní Brusnice (Okres Trutnov)
- cyklotrasa č. 4097 Choustníkovo Hradiště-Hořičky-Ratibořice, Choustníkovo Hradiště (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4098 Choustníkovo Hradiště- Ratibořice, Choustníkovo Hradiště (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4116 Kuks - Chotěborky, Kuks (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4117 Heřmanice - Kocbeře, U Partyzána, Heřmanice (Okres Náchod)
- Cyklotrasa č. 4131 Maňovice - Zábřezí, Bílé Poličany (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4132 Dvůr Králové n.L. - Nové Záboří, Dvůr Králové nad Labem (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4133 Žireč,hájovna - Doubravice, Dvůr Králové nad Labem (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4134 - Miletínek (odb) - Byšičky, Nový Dvůr, Lázně Bělohrad (Okres Jičín)
- Cyklotrasa č. 4135 Mostek - Boháňka, Mostek (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4136 Hřibojedy - Třebihošť, Hřibojedy (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4137 Pecka - Miletín, Pecka (Okres Jičín)
- Cyklotrasa č. 4138 Pilníkov - Nesytá, Pilníkov (Okres Trutnov)
- Cyklotrasa č. 4139 Doubravice - Zvičina, Doubravice (Okres Trutnov) [osm]
- Cyklotrasa č. 4140 Jeřice - Konecchlumí, Konecchlumí (Okres Jičín)
- cyklotrasa č. 4141 Vidoň - Bělá u Pecky, Tetín (Okres Jičín)
- POKRAČOVÁNÍ SEZNAMU (Zbývá zobrazit: 7849 [strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 *28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185])