Menu

Penzion Pod kapličkou

Celoroční ubytování s restaurací v penzionu Pod kapličkou se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky.
Je ideální pro dovolenou s dětmi a rekreaci.

Penzion je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, vhodné pro klienty, toužící po dovolené a aktivním odpočinku v oblasti s nejčistším ovzduším ve střední Evropě, s rozsáhlými možnostmi volné turistiky, houbaření a sběru lesních plodin. Značené turistické stezky a nově zřízené cyklotrasy vedou přímo kolem nabízených objektů. V zimě je možno lyžovat na 15-ti sjezdovkách různých stupňů obtížnosti přímo v obci a se zaručenou sněhovou pokrývkou na "malém moravském ledovci " pod nejvyšší horou Moravy - Pradědem (1492 m n.m.) až do května. V dosahu 15 km v okolí jsou kryté bazény, otevřená koupaliště s vyhřívanou vodou, rekreační rybníky, kuželny, půjčovny sportovních potřeb, jízdárna a stáje se 4 násobným vítězem Velké pardubické koněm Železníkem. V nedalekých lázních Karlova Studánka lze využít možnosti reahabilitace (zábaly, masáže, koupele apod.)

Ubytování:
Celková kapacita 34 lůžek - 8 pokojů.

Možnost stravování v naší restauraci:
- pořádání menších společenských akcí
- minutky
- pizza
- letní zahrádka
- venkovní krb

Rekreace:

Lyžování:
Ideální terén pro běžkaře, sáňkování. Lyžařské vleky - ráj sjezdařů Karlov (2 km od chaty), Petrovy kameny (svahy pro dobré lyžaře)
vleky, lyžařské běžecké tratě v okolí

Výlety, turistika, cykloturistika:
Přírodní rezervace Praděd (1492 m.n.m) - 2 km z Ovčárny; Švýcárna - horská chata (5 km); Jelení studánka, údolím Bílé Opavy (vodopády); Velká kotlina.
značené cyklistické a turistické trasy

Lázně Karlova Studánka (5km) je především lázeňské středisko; východisko horských túr (autobusem z Hvězdy); možnost zakoupení léčebných procedur

Koupání:
V letním období otevřené vyhřívané koupaliště Vrbno pod Pradědem, celoročně krytý bazén Břidličná, Bruntál.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Penzion Pod kapličkou
Malá Morávka 75
793 36 Malá Morávka
Česko (CZ)
tel: (+420) 554 273 007

LOKALIZACE


Typ záznamu: Penzion
AKTUALIZACE: Petr Svoboda (Infomorava.cz) org. 56, 19.10.2004 v 18:19 hodin