Menu

Penzion u Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou

Nachází se na území Perníkového hejtmanství v těsné blízkosti "Perníkové chaloupky", v klidném a příjemném prostředí uprostřed lesíka, na úpatí Kunětické hory (www.hrad-kunetickahora.cz), mezi městy Pardubice a Hradec Králové.

Penzion nabízí ve svých prostorách ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích bez TV, většinou se samostatnou sprchou a WC.

Celodenní stravování na objednávku je poskytováno v příjemném prostředí jídelny s denním barem.

Parkování osobních aut je pro ubytované hosty zajištěno uvnitř oploceného areálu. Z hygienických důvodů není dovoleno brát na pokoje zvířata, kouřit lze pouze na vyhrazených místech mimo budovu, jež je zcela nekuřácká.

Vzhledem ke skutečnosti, že telefonicky či mailem sjednané rezervace často zůstávaly nevyužity, rezervace ubytování se stane oboustranně závaznou po zaplacení zálohy ve výši předpokládané ceny za ubytování. Upozorňujeme zákazníky, že platby kartou u nás nejsou zatím možné!

PoložkaCena
noc ve 2-lůžkovém pokoji se snídaní 1.000 Kč
akční cena za 2-lůžkový pokoj / noc (bez snídaně)800 Kč
noc ve 3-lůžkovém pokoji se snídaní 1.500 Kč
akční cena za 3-lůžkový pokoj / noc (bez snídaně)1.200 Kč
storno rezervace ubytování 100% zálohy
parkování v oploceném areálu Perníkové chaloupky pro ubytovanézdarma
vratná kauce na svazek klíčů od pokoje, domu a areálu (bude vrácena při ukončení pobytu)
250 Kč

Odkaz na smluvní podmínky a zákonné informace k EET.

Poznámka: ve Školícím středisku u Perníkové chaloupky je ubytování poskytováno s jiným rozsahem služeb a za jiných cenových podmínek.

V okolí penzionu mohou návštěvníci mikroregionu zavítat na řadu zajímavých míst. Mezi kulturní památky lze zařadit např. mohutný pozdně gotický hrad na Kunětické hoře, cenný raně gotický kostel sv. Václava ve Starých Ždánicích, zbytky klášteřiště ze čtyř stavebních období z počátku 11. století v Opatovicích nad Labem, zámek a historické centrum města Pardubic a řadu dalších. Pro milovníky přírody nabízí zdejší kraj např. přírodní rezervaci Baroch ležící jižně od obce Hrobice, přírodní památku "Tůň u Hrobic", chráněné slatinné "libišanské louky a rákosiny" nebo jednu z posledních chráněných lokalit výskytu sysla obecného ve východních Čechách "písník u Opatovic".

Jako tip na výlet uvádíme lázeňské městečko Lázně Bohdaneč s jedinečnou architektonickou památkou: kubistickým lázeňským domem od Josefa Gočára, s nádherným lázeňským parkem, dále Africké muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích či místo známé svým plemenným chovem koní, sahajícím až do poloviny 16. stolení, Kladruby nad Labem.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Penzion u Perníkové chaloupky
Království perníku č.p. 151
533 52 Ráby
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 602 413 134
(+420) 466 612 474

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

SOUŘADNICE WGS-84

  • Severní šířka: 50° 4´ 44.00¨
  • Východní délka: 15° 48´ 29.00¨

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km

Typ záznamu: Penzion
AKTUALIZACE: Luděk Šorm (KAM NA PARDUBICKU s.r.o.) 2, 16.05.2018 v 19:48 hodin